tirsdag 5. mai 2009

Butikken, mere varer enn noensinne!!

Velkommen innom...

Fikk varer igjen i går, disse stigene og lysekronen med 8 stk lysepærer, prismer og veldig rimelig!!

Green gate i de fleste varianter og farver...

Herlige servicer for våren...




Hvit bestikk holder..

Mye nytt i glass, t-lys holdere, skåler, storm lykter og mye tekstiler i hvitt med blonder...





Mye nytt er nå i butikken..
Velkommen innom!!
Klem fra

13 kommentarer:

  1. Her bugner det virkelig av alt slags fint. :) Jeg har sans for den hvite stigen du har, den var flott.

    SvarSlett
  2. Å, så mye fint du har!
    Det er litt å velge mellom nå. Jeg synes alt fra Green Gate er sååå fint!
    Jeg har begynnt å samle litt, men jeg må nok ta litt og litt:)

    Ha en flott dag:)
    Klem Linda

    SvarSlett
  3. Jepp, selv om jeg skulle ønske låven var nærmere her merker jeg at lommeboka er glad den ikke er det... ;P Her var det mye lekkert!! *sukk*


    Ha en flott dag. :))

    Vibeke

    SvarSlett
  4. sukk... !!!
    du bor altfor langt unna.....

    SvarSlett
  5. Så mye fint i butikken din...så en kuppel av fattigmannsslv...den var nydelig...

    Klemmer O=)

    SvarSlett
  6. Sukk, så mye snadder!
    Like før jeg løsner på hendene og går til storinnkjøp av green gate nå altså. Det er virkelig sommerlig og til å bli i godt humør av!

    Den stigen var rå!
    Kan jeg spørre hva den koster? :)

    Sol i regnværet!

    SvarSlett
  7. Hei hei

    Her var det innmari mye fristelser ja:)Glede meg te å kikk innom deg om en ukes tid, blir nok litt handling da ja:) Mye jeg kunne ha tenkt meg i green gate ja, masse fint:)

    Klem Kristin

    SvarSlett
  8. Så mye fiiiint! Skulle ønske jeg bodde i nærheten!

    SvarSlett
  9. Oj! Her var det mye flott! Ble skikkelig bergtatt av den stigen jeg da! Det var jo en skikkelig lur ide å ha en slik på badet for hånkler o.l!
    Klemmer fra Beth

    SvarSlett
  10. Så utrolig mange fine og lekre varer du har!!!! Hvor er du holder til egentlig?

    SvarSlett
  11. Ohi nå var det mye fint hos deg. Det er så mange fine butikker i oslo så da må du ha god tid og ingen som maser om du er ferdig snart (hi-hi). Lykke til og en god dag ønskes deg.

    SvarSlett
  12. Hei Christina :)Ja vi har mye av det samme ;) God smak eller... ;)Jøss nå er butikken din propp full av lekre varer..nå er det bare å ta imot strømmen av kunder!!! Håper folk er flinke å handle hos deg!!!Kanskje vi må ta oss en svipp oppom Frei..jeg har et søskenbarn som bor i nærheten av deg :)Ha en strålende dag Christina ;)Her er det nysnø på toppen av fjellet...æsj..vil ha sol og varme!!!Klem til deg :)Anne***

    SvarSlett