mandag 28. mars 2011

Låven:)

.. har stått stille i flere mnd...
Etter flytting har jeg kun brukt låven til lager:)
Men det er så veldig dumt at det ikke blir brukt til noe, så i dag begynte vi å rydde ut dette rommet:
Det skal nå innredes til en koselig loftstue som barna og vi voksne kan bruke til bursdager, festligheter og "jente" kvelder!! Vår sønn skal ha 5 gutter på bursdags overnatting og LAN i helgen! Kjekt!
Her ser dere da "låvebutikken" var her.. Litt sårt og savner lokalet litt!, men har det mye mere lettvindt der jeg er i dag i henhold til mye!
Men da må man finne på noe og bruke det!
Har bestilt dette bordet i dag , har brun skinnsofa fra før og masse covent garden som skal opp dit!
Tv benk:
Og ett skap til glass og service:

Trenger nok mye mere men må starte en plass:)
Har heldigvis mye som står å støver som jeg får bruk for nå!
Skal vaske ned der oppe i morgen og få det koselig!
Kommer med bilder så snart jeg er ferdig!!
Christina

9 kommentarer:

  1. Dette er særs genialt nytte av låven!
    Dette blir kjempe bra..
    Gledar meg til å sjå:)

    ♥ Astrid

    SvarSlett
  2. Jeg gleder meg også til å se, genial bruk av et tomt lokale.
    Regner med at det blir både trivelig og praktisk til slutt.
    Ha en fin kveld!!

    SvarSlett
  3. Så fantastisk å ha et sånt lokale! Her får dere det nok kjempefint, og må si som de andre: super bruk av låven din!
    Har en gammel sliten låve, så kanskje en gang,drømme drømme;)

    SvarSlett
  4. Skjønner jo det er litt sårt !! Det var jo her låvebutikken startet - og sjela til det hele ble sådd! Men er ikkei tvil om at dette blir en bra lekesal for små som voksne ;)))) klem

    SvarSlett
  5. Genialt! Tenk å ha sitt private "festlokale"?

    SvarSlett
  6. Så smart! Blir sikkert kjempe-fint!!

    Ha en fin, ny uke!!

    KLEM KLEM
    Anette:)

    SvarSlett
  7. Så kult å ha sitt eget festlokale.
    Blir nok sikkert veldig fint.
    Ha en herlig tirsdag.
    Klem Hilde

    SvarSlett
  8. Dette kommer til å bli et godt sted for alle aldre i mange år fremover. En får større og større behov for en slik plass når ungene vokser til. Det skapet du hadde bestilt, er det mulig å få kjøpe det gjennom låvebutikken? I tilfelle hvilke mål har det? Er det hvitt eller...? Og pris? Ha en fin dag:)

    SvarSlett
  9. Hei! hva skal du ha for tv benken??

    SvarSlett